Studio Digital Media

LOADING
PREV
NEXT
http://www.studiodigitalmedia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/solutiongk-is-100.jpg
http://www.studiodigitalmedia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide7gk-is-100.jpg
http://www.studiodigitalmedia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/outsourcinggk-is-100.jpg
http://www.studiodigitalmedia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/securegk-is-100.jpg
http://www.studiodigitalmedia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide1gk-is-100.jpg
http://www.studiodigitalmedia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/basketgk-is-100.jpg
http://www.studiodigitalmedia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide4gk-is-100.jpg

Dlaczego warto wybrać naszą firmę

  • Rozwiązania informatyczne
  • Sprzęt i oprogramowanie
  • Outsourcing informatyczny
  • Bezpieczeństwo systemów i...
  • Projektowanie stron
  • Sklepy internetowe
  • Hosting

Rozwiązania informatyczne

W dzisiejszym, coraz bardziej zaawansowanym informatycznie świecie, technologie zmieniają się bardzo dynamicznie. To do nas należy śledzenie tych zmian, ich wdrożenie i ocena, to my odpowiadamy za wybór najlepszych rozwiązań

Dowiedz się więcej

Sprzęt i oprogramowanie

Jako integrator rozwiązań IT posiadamy w ofercie szeroką gamę urządzeń i oprogramowania, tak aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby w zakresie infrastruktury informatycznej.

Dowiedz się więcej

Outsourcing informatyczny

Outsourcing informatyczny jest jednym z najlepszych sposobów na znaczącą redukcję kosztów funkcjonowania działu IT.

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo systemów informatycznych

Informatyzacja gospodarki, oprócz korzyści, niesie za sobą konieczność zmagania się z dotychczas nieznanymi zagrożeniami. Ich źródło tkwi w specyfice najistotniejszego zasobu jakim stała się informacja.

Dowiedz się więcej

Projektowanie stron

W ramach budowania stron internetowych wspieramy naszych Klientów od momentu powstania pomysłu, poprzez umieszczenie witryny w sieci, aż po moment, kiedy wysiłek włożony w jej budowę zaczyna owocować realnymi korzyściami

Dowiedz się więcej

Sklepy internetowe

Dobre oprogramowanie sklepu internetowego to podstawa w e-handlu. Darmowe oprogramowanie może dostarczyć szereg funkcjonalności, ale bez wsparcia i odpowiedniego wdrożenia trudno myśleć o prawdziwym sukcesie.

Dowiedz się więcej

Hosting

Wydajne i stabilne serwery w połączeniu z szybkimi łączami do sieci Internet zapewniają komfortowe i bezpieczne utrzymywanie stron internetowych, dostęp do nowoczesnych technologii prezentacji serwisów WWW, obsługę wielu kont e-mail

Dowiedz się więcej

Jednolity Plik Kontrolny w MagresNET

Od 1 lipca 2016 w MagresNET dostępna jest obsługa Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). JPK to nowy standard przesyłania dokumentacji w formacie XML, a wygenerowanie pliku o wymaganej przez Ministerstwo Finansów strukturze wymaga od firm posiadania odpowiedniego oprogramowania.

Pliki JPK obejmować będą dane z 7 obszarów rozliczeniowych: księgi rachunkowe, wyciągi bankowe, ewidencja zakupów i sprzedaży VAT, faktury VAT, KPiR, ewidencja przychodów oraz stany magazynowe. Obowiązek dostarczania plików w standardzie JPK obejmował będzie sukcesywnie poszczególne grupy przedsiębiorstw:

Duże firmy
Od 1 lipca 2016 – zakłady zatrudniające powyżej 250 pracowników, lub z rocznym obrotem powyżej 50 mln EUR. Obowiązkowemu raportowaniu podlegać będzie ewidencja VAT co miesiąc, a na żądanie – pozostałe 6 struktur JPK.

Małe i średnie firmy
Według nowych ustaleń Sejmu, MŚP będą miały obowiązek przesyłania ewidencji zakupów i sprzedaży VAT co miesiąc, już od 1 stycznia 2017. Wymóg przesyłania danych na żądanie z 6 pozostałych obszarów rozliczeniowych ma obowiązywać od 1 lipca 2018.

Mikroprzedsiębiorcy
Mikroprzedsiębiorcy objęci zostaną obowiązkiem comiesięcznego przesyłania ewidencji VAT od 1 stycznia 2018. Pozostałe dane z 6 obszarów rozliczeniowych – na żądanie od 1 lipca 2018.

Red Green Blue Neutral

Copyright © 2012-2013 Studio Digital Media

Zaloguj się do swojego konta lub